wtorek, 1 grudnia 2015

Kalendarz adwentowy #1 - do druku

Oto i jest - nasz pierwszy, mini kalendarz adwentowy.
Co roku nie mogę się  doczekać Świąt Bożego Narodzenia, a potem mijają one tak szybko, a ja znowu muszę czekać... Dlatego postanowiłam, że w tym roku będziemy się cieszyć każdym dniem grudnia. :)Po otwarciu okienka (np. 1 grudnia) odwracamy pudełeczko tył na przód i widzimy kolorowy pasek (z dekoracyjnej taśmy klejącej).
A tak będzie wyglądał kalendarz w Wigilię: 
A co kryło się pod numerem jeden? 

Figury geometryczne wycięte z pianki i filcu. W jaki sposób wiąże się to ze świętami?

Piernikowy ludzik wycięty z kolorowego papieru potrzebuje oczu, guziczków i innych ozdób. Można te figury układać dowolnie, ale można skorzystać z kart kontrolnych przygotowanych przez autorkę bloga Powerfulmothering.

Jak widać Zuziz zamiast realizować wizję twórczyni woli dawać upust swojej wyobraźni, ale liczę na to, że po pierwszej fascynacji zacznie jednak odwzorowywać szablon. 

Wybaczcie jakość dzisiejszych zdjęć - wieczorne zabawy nie sprzyjają robieniu dobrych fotografii. Piernikowy ludzik, figury geometryczne i karty kontrolne do ściągnięcia za darmo ze strony: http://www.powerfulmothering.com/gingerbread-man-shape-matching-busy-bag/Jutro zapraszam po kolejną porcję inspiracji :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...